Napísali o nás

V ankete aj v komentároch sa vyjadrili klienti, ktorým sme realizovali rekonštrukčné práce.

V anketovej otázke:
Odporučili by ste nás svojim priateľom a známym?
odpovedalo 18 našich klientov takto:

ÁNO: 18 klientov / 100 %
NIE: 0 klientov / 0 %
<<   1 · 2   >>
 • Ruňaninová Zuzana

  S firmou Kaso sme boli veľmi spokojní, ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu podľa našich predstáv, za ochotu a ľudský prístup.
 • Sedlakova

  Firma Kaso nám rekonštruovala bytové jadro a chodbu v byte. V prvom rade chcem podotknúť to, čo v tejto firme platí. Serióznosť, čestnosť, a vysoká odbornosť. V dnešnej dobe všetci dobre vieme, že je na trhu dostatok firiem so zameraním na rekonštrukcie bytov , ale v skutočnosti nieje ľahké si vybrať. Ak je niekto , kto práve hľadá firmu na rekonštrukciu tak vrelo doporučujem práve firmu KASO, ktorá má vysoko odbornú prácu.

  Chcem poďakovať p. Zubákovi a p. Zubákovej za ochotu a trpezlivosť pri konzultáciách prestavby.
  Srdečná vďaka za skvalitnenie nášho bývania.
 • Adriana

  Ďakujeme firme Kaso, že nám prerobili kúpeľňu podľa našich predstáv.S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojný,oceňujeme hlavne praktické rady p.Zubáka ako staršieho, tak aj mladšieho.Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na chlapcov, ktorí túto prácu vykonali pod prísnym dohľadom p.Zubáka.Chceme vyzdvihnúť priateľský a milý prístup p.Zubákovej, ktorá nám vyšla v ústrety hlavne termínom, usmerňovala nás a pomáhala nám, čo sa týkalo vybavovania a nákupu materiálu. Je to rodinná firma, ktorú vrelo odporúčame a neľutujeme,že sme si ju vybrali.
 • Ingrid

  O firme KASO som prvý krát počula pred tromi rokmi od svojho kolegu, ktorému firma KASO robila kompletnú rekonštrukciu celého bytu. Iné ako chvály na ich prácu som od neho nikdy nepočula. A keď bolo tohto roku nutné zrekonštruovať kúpeľňu v byte mojej osemdesiatročnej mamy, spomenula som si na nich. Samozrejme v prvom rade bola potrebná určitá predstava, čo je v rámci rekonštrukcie nutné spraviť. Výber obkladačiek, sanity a doplnkov nebol problém, ale ako laik som svoju predstavu zverila radšej firme, ktorá mi spravila vizualizáciu . Potom prišiel na rad prieskum trhu, porovnávanie webových stránok rôznych firiem, referencie zákazníkov, galérie realizovaných prác, cenníky aj osobné prehliadky realizovaných prác u známych. Napriek tomu, že som sa stretla aj s veľmi lacnými rekonštrukciami, rozhodovanie bolo nakoniec veľmi rýchle. Kvalita prác firmy KASO a galéria realizácií napriek vyššej cene práce rozhodla. Za kvalitnú prácu som bola ochotná zaplatiť viac. Rekonštrukcia sa predsa nerobí na dva roky.
  Oslovila som pani Zubákovú a hneď pri prvom telefonáte som ostala veľmi milo prekvapená. Ochota, ústretovosť, jasné podmienky hneď na začiatku. Po zameraní som v priebehu dvoch dní dostala predbežný rozpočet prác. Na moje prekvapenie nie jeden. Pán Zubák vypracoval predbežný rozpočet prác podľa predloženej vizualizácie, ale nakoľko zistil mnoho zbytočností, ktoré som si vymyslela, ktoré zmenšili priestor kúpeľne a zároveň zbytočne navýšili náklady na prácu, predložil mi aj ďalšiu ponuku. Prehodnotila som svoje predstavy a priklonila som sa k jeho návrhu, bol jednoznačne rozumnejší. Nakoniec sme rekonštrukciu rozšírili aj o WC, chodbu a výmenu dverí.
  Je pravda, že na začatie prác bolo potrebné čakať dlhšie, ale oplatilo sa. Práce boli zahájené aj ukončené na deň presne. Pán Zubák denne dohliadal na pracovníkov, konzultoval so mnou každý krok pred jeho realizáciou, dával odborné rady a odporúčania, kde si môžem uplatniť výrazné zľavy na nákup materiálu. Stačilo spomenúť pani Zubákovú, firmu KASO a prístup predajcov bol okamžite nadštandardný. Zabezpečil dovoz materiálu, odvoz odpadu ako aj čistotu na stavenisku. Žiadna sťažnosť susedov na neporiadok na chodbe. Materiál, ktorý nakupoval sám, mi vždy položku po položke vysvetlil – nič zbytočné, nič navyše. A ja som len s úžasom každý večer zisťovala, ako práce rýchlo pokračujú.
  Som pedant a s tak precíznou a odbornou prácou som sa ešte nestretla. Pán Zubák je odborník, svoju prácu dokonale ovláda a pracovníkov si dôkladne vyberá. Firmu KASO môžem jedine odporúčať.
 • Rastislav

  Dlhoročne spolupracujem s firmou KASO pre ich serioznosť a spolahlivosť. Či je to výmena dlažby alebo veľke prerabania poradia s výberom materialov . Poradia kde si vyberiete obklady ,dlažby. Čo sa týka prace, dodržiavaju dohodnute termíny. Nesľubuju čo sa nedá realne urobiť.Odporučam aj ostatným.
 • Renáta

  Firmu KASO som objavila už pred pár rokmi keď sme plánovali rekonštrukciu kúpelne. Už pri prvom telefonáte s pani Zubákovou sme si tzv. sadli. Po vzájomnej komunikácii čo chceme sme sa hneď dohodli. Síce sme na nich museli čakať, ale oplatilo sa. A tak, keď sme sa rozhodli pre kúpu holobytu bez rozmýšľania som volala pani Zubákovej a dnes už mám krásne urobený byt.

  Firmu KASO odporúčam každému, kto hľadá zodpovednú firmu, ktorá počúva želania zákazníka, ak si neviete niečo vybrať vďaka dlhoročnej praxi dobre poradí, pred začatím prác predloží prehľadný rozpis predpokladaných nákladov, všetok potrebný spojovací materiál zabezpečí a po ukončení stavebných prác predloží prehľadný rozpis vykonaných prác a doklady k zakúpenému materiálu.
  Rodine Zubákovej týmto ďakujem za skvelú prácu.
 • Igor

  Pri rekonštrukcii bytu je veľmi dôležité, aby človek narazil na serióznu firmu. Sám zo svojej skúsenosti, keď som skontaktoval pár podnikateľov alebo polopodnikateľov viem aké to je nepríjemné. Máte zaplatiť kopec peňazí a výsledok je neistý. Pri firme Kaso som mal šťastie. Narazil som na serióznu firmu, kde sa majiteľ priamo podieľa na prácach. Je odborne zdatný a robotníkov denne kontroluje. Pre ľudí, ktorí nemajú ani základné vedomosti hoci len o malej stavbe akou je výmena bytového jadra je to podstatná vec. Preto túto firmu odporúčam aj ďalším záujemcom o rekonštrukcie. S pozdravom Igor s rodinou.
 • Jozef

  Spolupráca s firmou KASO prebiehala na vysokej úrovni. Pán Zubák ma veľmi profesionálny prístup, či už pri komunikácii so mnou, alebo k plánovaniu a priebehu prác. Nemal žiaden problém vyriešiť akékoľvek mnou navrhované požiadavky a dispozičné riešenia. Vždy sa snažil poradiť tú najlacnejšiu, ale zároveň tú najkvalitnejšiu a najefektívnejšiu variantu.
  Mal veľmi dobré nápady, či pripomienky aj k dizajnu a estetickým detailom, ale samozrejme nikdy ma do ničoho netlačil a konečné rozhodnutie stále nechával iba na mňa.
  Čo sa týka nákupov stavebného materiálu p. Zubák si všetko zabezpečuje sám a mne pri vyúčtovaní bločkov položku po položke všetko krásne vysvetlil načo to kúpil, kde sa to použilo a aj ukázal.
  Svojích ľudí má pod kontrolou a každý deň dohliada na odvedenú prácu. Dosť veľa práce si urobí on sám osobne.
  Pri nákupoch v obchodoch čo sme si museli kupovať sami (dlažba, obklad, sanita, atď.) sme si mohli väčšinou uplatniť zľavy a keď som sa odvolal na pani Zubákovu, tak hneď som pocítil nadštandardný prístup od predajcu.
  Ak som mal nejakú reklamáciu k ich práci, tak vedeli relatívne rýchlo prísť a dať všetko do poriadku.

  Spolupráca s touto firmou prebiehala na tak vysoko profesionálnej úrovni, až som na chvíľu zabudol, že vlastne žijeme na Slovensku.

  KASO s.r.o ďakujem vám
 • Nika

  So spoločnosťou KASO sme spolupracovali už viackrát, vždy s maximálnou spokojnosťou. Ústretový a zodpovedný prístup je základom ich práce. Pozitívne hodnotíme poskytnutie cenných rád pri samotnej prerábke, firma KASO Vás upozorní na veci, na ktoré bežný človek pri predstavách o interiéri nemyslí, pričom každý krok je vždy vopred a dôkladne odkonzultovaný. Práca je vykonaná precízne a do najmenšieho detailu, môžeme len vrelo odporúčať
 • Erik

  Firmu sme už mali odskúšanú z prerábky jadra, preto sme mali uľahčený výber pre ďalšie prerábky (stierky, dvere, podlahy, elektrina, malá miestnosť zo sadrokártonu..) a išli sme v podstate na istotu čo sa kvality týka. Na voľný termín si treba trochu počkať, ale oplatí sa. Slušný prístup, ochota, odobornosť, skúsenosti. Pri prerábke poradia tak, aby výsledok stál za to - akoby robili na svojom. K tomu slušné zľavy u dodávateľov dverí, podláh, sanity. Za práce sme dostali detailné vyúčtovanie, takže vieme presne za čo sme platili. Firmu budeme určite odporúčať ďalej. Skúsili sme (zatiaľ) 2x a dúfam že sa ešte aspoň raz stretneme - ostáva ešte jedna pôvodná izba :-).
 • A.Dančišín

  Firmu KASO som si našiel na internete a hneď po prvom telefonáte, som si dohodol stretnutie s prehliadkou bytu, kde som opísal aké práce sa budú realizovať a následne som obdržal podrobný pred realizačný rozpočet. Počas dohadovania termínu, som bol prekvapený, ako dlho sa na nich čaká, ale oplatilo sa.
  Rekonštruoval som celý byt, realizovali búracie práce, vyrovnávky podláh a stropov, výmena rozvodov vody, elektriny, plynu, murovanie, maľovanie a realizáciu kúpeľne a WC. Na začiatku sa povedalo, že ako dlho bude trvať rekonštrukcia a tak aj bolo.
  Pán Zubák promptne reagoval na každú zmenu projektu, ktorú som si počas rekonštrukcie vymyslel. Ochotne poradil a podelil sa o svoje skúsenosti, čo nám tiež veľmi pomohlo pri rozhodovaní. Robotníci, boli nielen že šikovní a zruční, ale udržiavali aj čistotu okolia a bytu počas celej rekonštrukcie. Každý jeden deň sa na byte robilo, čo urýchlilo rekonštrukciu. Roboty boli zrealizované kvalitne, prípadné malé nedostatky rýchlo odstránené.
  Vďaka odporúčaným firmám od Pani Zubákovej, sa nám podarilo veľa ušetriť, či už na celej kúpeľne, alebo podlahách čí dverách.
  Vo všeobecnosti firmu KASO vrelo odporúčam, pre kvalitu prác, rýchlosť prác a komunikácií s klientom. Oplatí sa počkať na voľný termín.
 • Zuzana

  Minulý rok v marci sa mi neplánovane uvoľnil byt, pretože moji nájomníci sa z rodinných dôvodov odsťahovali. Už dlhšie mi vŕtala v hlave rekonštrukcia a preto som hneď začala zháňať informácie. Mala som odporúčania od niekoľkých kolegov ale urobila som si aj vlastný prieskum trhu. Po zadaní "rekonštrukcie bytov Košice" ma zaujala hneď prvá stránka. Vizuálne nenápadná, ale veľmi obsažná a zrozumiteľná takže som hneď "zbystrila" a začala študovať cenník a všetky dostupné informácie. Rekonštrukcia bytu sa nerobí každodenne, takže som si aspoň vedela urobiť predstavu do čoho idem. Aj napriek dlhšej čakacej dobe na voľný termín som sa rozhodla zveriť prerábku práve firme Kaso. Pani Zubáková mi stručne, jasne a jednoducho vysvetlila, ako bude celá rekonštrukcia prebiehať, takže som si vedela dopredu naplánovať všetky "vybavovačky". Čakanie sa oplatilo, pretože po 4 týždňoch som dostala "nový" byt. Mala som výhodu v tom, že ma netlačili termíny na presťahovanie sa. Takže čas do začiatku rekonštrukcie som využila na dôkladné naplánovanie kde bude čo umiestnené. A to nielen rozmiestnenie nábytku ale aj rozmiestnenie zásuviek, vypínačov a podobne.
  Rekonštrukcia 1 izbového zahŕňala nové jadro s malou dispozičnou zmenou, novú dlažbu v kúpeľni a predsieni, nové elektrické rozvody a nové omietky v celom byte a prípojky v kuchyni (plyn, voda, elektrina). Nebola to rekonštrukcia "na kľúč", pretože podlahu v izbe a kuchyni som zadávala inde. Ale po odovzdaní hotového bytu som okamžite vedela "rozbehnúť" ďalšie veci ako objednanie podlahovín a kuchynskej linky.
  Ak zvažujete rekonštrukciu bytu, určite sa oplatí počkať na voľný termín u firmy Kaso. Pán Zubák je totiž profík a pedant. Naviac okolo seba má tím ľudí, ktorí sa svojej práci rozumejú. Všetky práce boli odvedené kvalitne, odborne a načas. Nebol problém dohodnúť ani dodatočné práce ako napríklad zapojenie lustrov v izbe a kuchyni, montáž osvetlenia pod kuchynskou linkou, či osadenie dverí.
  Počas celej spolupráce od zamerania a predbežného nacenenia prác po samotnú rekonštrukciu sa mi nestalo, že by mi niekto nevedel odpovedať na otázku, či poradiť. Samozrejme treba mať aj jasnú predstavu o tom, čo kde bude. Ohromne to zefektívni komunikáciu.
  Ako zaujímavosť by som ešte pridala hodnotenie technika z firmy (SG Montex), ktorý bol zapájať spotrebiče v kuchyni: "Dlho som nevidel tak dobre pripravené prípojky na plyn, vodu a elektrinu. Mysleli naozaj na všetko." Rovnako sa vyjadrili plynári, ktorí boli robiť v zime revízie. Keď som povedala, že rekonštrukciu robila firma Kaso ich odpoveďou bolo: "Tak tu bude všetko v poriadku. Ich prácu poznáme."
  V byte už nejaký čas bývam a všetko funguje ako má. Kúpelňa, rovné stropy a rovné ostenia okolo okien sú naďalej hlavným bodom obdivu návštev. Hlavne ako je riešené pripojenie práčky v kúpeľni a "neviditeľné" servisné dvierka.
  Ak by som ešte raz išla do rekonštrukcie, určite by som znovu volala firmu Kaso.
 • JV

  Firma KASO nám robila rekonštrukciu kúpeľne, WC + výmenu interiérových dverí. Firmu sme vybrali na základe recenzií a po zhliadnutí hotových projektov na web stránke. Rekonštrukčné práce prebehlli bez časových prieťahov a k našej spokojnosti. Oceňujeme spoľahlivosť, precíznu prácu, bezproblémovú komunikáciu pri realizácii nášho projektu. Firme prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov.
 • MT Košice

  Firma KASO v našom byte realizovala rekonštrukciu kúpelne, WC, chodby a maľovanie celého bytu. Rekonštrukčné práce boli prevedené na profesionálnej úrovni, boli vymenené kompletne rozvody vody, odpadu a čiastočne elektrorozvody. Prístup majiteľov firmy a ich zamestnancov bol vysoko ústretový, nebol problém s výmenou nakúpeného materiálu. Mnohokrát poradil p. Zubák svojimi praktickymi radami aby výsledok rekonštrukcie bol k našej spokojnosti. Komunikácia od začiatku prebiehala s pani Zubákovou, ktorej ľudsky prístup a ústretovať potvrdili, že naše rozhodnutie pre túto fimu bolo správne. Služby firmy KASO odporúčame aj ostatným ľuďom, ktorí rozmýšľajú nad výberom firmy. Firme ešte raz ďakujeme.
 • J.S. Košice

  Firma rekonštruovala bytové jadro, kuchyňu a chodbu. Prácu odviedla k našej maximálnej spokojnosti, vo vysokej kvalite a podľa našich požiadaviek, navyše odporúčala aj niektoré vylepšenia. Ešte sme sa nestretli s takým prozákazníckym prístupom. Sú schopní a ochotní realizovať aj rozumné zmeny, ktoré požadujete až v priebehu realizácie. Rozsah ich prác je naozaj komplexný. Robili búracie, stavebné, inštalatérske, elektrické, plynové, montážne a dokončovacie práce bez zbytočných prestojov. Kompletne sa postarali aj o odpad, šetrní boli aj k ostatnému vybaveniu bytu. Pridali montáž posuvných dverí na miesto so skutočne obtiažnym prístupom. Deklarovaný cenník dodržali, žiadne navyšovanie cien. Odporúčame firmu Kasso aj ostatným zákazníkom.
<<   1 · 2   >>
Tento web používa súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií