Napísali o nás

V ankete aj v komentároch sa vyjadrili klienti, ktorým sme realizovali rekonštrukčné práce.

V anketovej otázke:
Odporučili by ste nás svojim priateľom a známym?
odpovedalo 26 našich klientov takto:

ÁNO: 26 klientov / 100 %
NIE: 0 klientov / 0 %
<<   1 · 2   >>
 • Lukas

  Rekonstrukciu kupelne sme odkladali 4 roky, kedze sme po kupe bytu mali s roznymi "firmami" ktore nam robili mensie ci vacsie upravy zle az velmi zle skusenosti. Vobec sa nam nechcelo do podobnej dramy pri prerabke kupelne a WC. Nakoniec sme po dlhom hladani a citani referencii zasli za KASO. Pani Zubakova ale spravila prijemny prvy dojem a tak sme sa teda postavili do radu a skoro rok cakali na nas termin (vela prace je dobre znamenie, aj ked trosku frustrujuce :) Musim povedat, oplatilo sa. Pristup nanajvys korektny a ustretovy, vsetci vedia co robia, nikto neváha a nebudí dojem, ze musíte za neho mysliet alebo plánovat. Skrátka sa na 3 tyzdne spracete z bytu a necháte skusenych ludi robit. Raz za cas sme sa stretli, prediskutovali progres, schválili niektoré detaily a návrhy. Ziadne kontroly, dozeranie na práce alebo podobné sa nemuselo konat. Bolo osviezujuce vidiet ludi, ktorych praca bavi a ktori sa neustale nestazuju na to, ze musia pracovat (co je choroba slovenského robotníka). Po styroch rokoch teda mame kuplenu, do ktorej je radost vkrocit. Ziadne odflaknute detaily, nic nie je spravene "naoko". Netvrdim ze to bolo lacne, ale KASO je definitivne hodne kazdeho Eura. Mozem len odporucat, ak hladate firmu, ktora bude pracovat pre vas, akoby robila na vlastnom.
 • Marián Demianič

  Sme maximálne spokojní. Od prvého telefonátu s pani Zubákovou až po dokončení prác prebehlo všetko na jednotku. My sme mali predstavy, pán Zubák ich ešte svojimi skúsenosťami vylepšil. Všetko dopadlo nad naše očakávanie. Veľmi pekne ďakujeme firme Kaso, Pani Zubakovej, Pánovi Zubakovi staršiemu aj mladšiemu.
 • Natália, Košice

  Veľká vďaka firme KASO ale aj komentárom ostatných spokojných klientov, vďaka ktorým sme sa rozhodli zveriť rekonštrukciu bytového jadra práve tejto firme. S výsledkom sme naozaj veľmi spokojní, kúpeľňa a toaleta vyzerajú nádherne a chodba s kuchyňou takisto. Ďakujem pani Zubákovej za jej ústretovosť, za to, že sme boli vždy a včasne o všetkom informovaní, za jej pomoc pri dohodnutí stretnutí s dodávateľmi materiálu a ďakujem aj pánovi Zubákovi, ktorý na svoj tím a rekonštrukčné práce vždy dohliadal a postaral sa o to, aby boli dokončené v dohodnutom termíne. Sme radi, že sme si vybrali práve firmu KASO a určite by som si ju vybrala opäť v prípade, ak by sme sa rozhodli pustiť sa do prerábky iných izieb a odporučila by som ju všetkým, ktorí nad rekonštrukciu premýšľajú, ale stále váhajú.
 • Milan

  Dlho som nevyberal spoločnosť ktorá mi bude realizovať rekonštrukciu môjho bytu. V prvom rade tu zohrala veľkú rolu komunikácia. Presnosť a dodržanie termínu zo strany spoločnosti . Žiadna záloha či platenie vopred toto sa dnes už málo kde realizuje klobúk dole. Obrovská vďaka počnúc od konateľov až samozrejme po najdôležitejších a to sú perfektne zohraný tým robotníkov( Števo ,Milan,Maroš) bez ktorých by to nebolo možné dokončiť . Touto cestou pozdravujeme a spolu s rodinkou prajeme Spoločnosti Kaso Košice veľa úspechov v podnikaní a rozvoji firmy.
 • JaroslavT

  Spoluprácu s firmou KASO vysoko oceňujem a odporúčam potencionálnym záujemcom. Výborná komunikácia s p.Zubákovou a p.Zubákom, kvalitne prevedená práca, maximálna spoľahlivosť, odborné rady, zľavy u partnerov firmy KASO, úplne transparentný proces vyúčtovania. Už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem.
 • EmíliaKe

  Firma Kaso nebola pre nás nová. Pred 8 rokmi sa v zimnom období podujali na rekonštrukciu starého rodinného domu z válkov, za čo sme im doteraz vďační. Rekonštrukcia dopadla perfektne a aj dodnes je viditeľná pekná a poctivá práca. Vtedy sme spoznali poctivých a pracovitých ľudí, ktorí okrem práce vedia aj poradiť a usmerniť.
  Dnes sa môžeme pochváliť krásnou kúpeľnou, ktorej rekonštrukcia nebola jednoduchá, ako to pri rodinných domoch býva. Tak, ako pred 8 rokmi, aj dnes sme veľmi spokojní s prácou, s prístupom ľudí a predovšetkým s odbornosťou a ústretovosťou p. Zubáka a pani Zubákovej. Chceme sa im touto cestou veľmi pekne poďakovať, že sa na nich môžeme kedykoľvek obrátiť o pomoc a radu a že vedia svojim prístupom a organizáciou práce zabezpečiť to čo si predstavujete. Zvlášť v tejto dobe je to úžasné, že sa môžete na niekoho, v podstate cudzieho, spoľahnúť vo všetkom ako na seba samého. Ďakujeme ešte raz.
  Touto cestou by sme chceli odporučiť všetkým, čo sa chystajú na rekonštrukciu svojho bývania, týchto perfektných ľudí s kvalitnou a poctivou prácou a s ľudským prístupom ku všetkým problémom.
 • Chválim Kaso s.r.o., rodinu Zubákovcov a ich spolupracovníkov hlavne za velmi dobre odvedenú prácu.

  Chválim Kaso s.r.o., rodinu Zubákovcov a ich spolupracovníkov hlavne za veľmi dobre odvedenú prácu. Prerábali mi v byte kúpeľňu, WC, kuchyňu, čiastočne chodbu a šatník. S výsledkom som veľmi spokojná a aj každej mojej návšteve sa to páči. Aj páni, ktorí mi prišli montovať kuchynsku linku a ktorí sa v tom vyznajú, tiež chválili ako profesionálne je kuchyňa pripravená na montáž linky. Tiež som veľmi ocenila poradenstvo pri celkovom dizajne a výbere materiálov. A načo určite nechcem zabudnúť - keď sa mi stal úraz a potrebovala som operatívne namontovať madlá do WC aj kúpeľne, stretla som len a len s ochotou a pomocou. Ešte mi napadá, že so všetkým si vedeli poradiť, kľudne som mohla chodiť do práce, akurát by som tam zavadzala :-). Ivona
 • Katarína

  Firma KASO nám rekonštruovala bytové jadro ,kuchyňu a chodbu.S prácou sme spokojný maximálne a preto ju možem len odporúčať!!!Rodine Zubákovej ĎAKUJEM
 • Mária

  Rýchla, odborná, presná a zodpovedná práca, s veľmi vecným a kultivovaným poradenstvom sú základné charakteristiky celého tímu firmy. Osobitne oceňujeme komunikáciu s vedením firmy, operatívnosť a ochotu zamestnancov.
 • Oliver

  Firma Kaso nám vykonala rekonštrukciu bytu, kompletnou výmenou bytového jadra. Touto cestou by som sa chcel poďakovať za profesionálny prístup všetkých členov tejto rodinnej firmy. Oceňujem ľudský prístup a empatiu pani Zubákovej,ochotu ,profesionalitu a technické rady pána Zubáka bola radosť spolupracovať s týmito ľuďmi,oplatilo sa čakať na termín prerábky bytu(WC,kúpeľňa,chodba ,kuchyňa),ďakujeme im za metodické,technické a iné usmernenia a odporúčania najmä p.Zubáka pri samotnej rekonštrukcii z aspektu efektívnosti, účelnosti a úspornosti a tešíme sa ,že nám firma Kaso spríjemnila svojou kvalitnou a precíznou prácou naše rodinné prostredie.
 • Ruňaninová Zuzana

  S firmou Kaso sme boli veľmi spokojní, ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu podľa našich predstáv, za ochotu a ľudský prístup.
 • Sedlakova

  Firma Kaso nám rekonštruovala bytové jadro a chodbu v byte. V prvom rade chcem podotknúť to, čo v tejto firme platí. Serióznosť, čestnosť, a vysoká odbornosť. V dnešnej dobe všetci dobre vieme, že je na trhu dostatok firiem so zameraním na rekonštrukcie bytov , ale v skutočnosti nieje ľahké si vybrať. Ak je niekto , kto práve hľadá firmu na rekonštrukciu tak vrelo doporučujem práve firmu KASO, ktorá má vysoko odbornú prácu.

  Chcem poďakovať p. Zubákovi a p. Zubákovej za ochotu a trpezlivosť pri konzultáciách prestavby.
  Srdečná vďaka za skvalitnenie nášho bývania.
 • Adriana

  Ďakujeme firme Kaso, že nám prerobili kúpeľňu podľa našich predstáv.S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojný,oceňujeme hlavne praktické rady p.Zubáka ako staršieho, tak aj mladšieho.Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na chlapcov, ktorí túto prácu vykonali pod prísnym dohľadom p.Zubáka.Chceme vyzdvihnúť priateľský a milý prístup p.Zubákovej, ktorá nám vyšla v ústrety hlavne termínom, usmerňovala nás a pomáhala nám, čo sa týkalo vybavovania a nákupu materiálu. Je to rodinná firma, ktorú vrelo odporúčame a neľutujeme,že sme si ju vybrali.
 • Ingrid

  O firme KASO som prvý krát počula pred tromi rokmi od svojho kolegu, ktorému firma KASO robila kompletnú rekonštrukciu celého bytu. Iné ako chvály na ich prácu som od neho nikdy nepočula. A keď bolo tohto roku nutné zrekonštruovať kúpeľňu v byte mojej osemdesiatročnej mamy, spomenula som si na nich. Samozrejme v prvom rade bola potrebná určitá predstava, čo je v rámci rekonštrukcie nutné spraviť. Výber obkladačiek, sanity a doplnkov nebol problém, ale ako laik som svoju predstavu zverila radšej firme, ktorá mi spravila vizualizáciu . Potom prišiel na rad prieskum trhu, porovnávanie webových stránok rôznych firiem, referencie zákazníkov, galérie realizovaných prác, cenníky aj osobné prehliadky realizovaných prác u známych. Napriek tomu, že som sa stretla aj s veľmi lacnými rekonštrukciami, rozhodovanie bolo nakoniec veľmi rýchle. Kvalita prác firmy KASO a galéria realizácií napriek vyššej cene práce rozhodla. Za kvalitnú prácu som bola ochotná zaplatiť viac. Rekonštrukcia sa predsa nerobí na dva roky.
  Oslovila som pani Zubákovú a hneď pri prvom telefonáte som ostala veľmi milo prekvapená. Ochota, ústretovosť, jasné podmienky hneď na začiatku. Po zameraní som v priebehu dvoch dní dostala predbežný rozpočet prác. Na moje prekvapenie nie jeden. Pán Zubák vypracoval predbežný rozpočet prác podľa predloženej vizualizácie, ale nakoľko zistil mnoho zbytočností, ktoré som si vymyslela, ktoré zmenšili priestor kúpeľne a zároveň zbytočne navýšili náklady na prácu, predložil mi aj ďalšiu ponuku. Prehodnotila som svoje predstavy a priklonila som sa k jeho návrhu, bol jednoznačne rozumnejší. Nakoniec sme rekonštrukciu rozšírili aj o WC, chodbu a výmenu dverí.
  Je pravda, že na začatie prác bolo potrebné čakať dlhšie, ale oplatilo sa. Práce boli zahájené aj ukončené na deň presne. Pán Zubák denne dohliadal na pracovníkov, konzultoval so mnou každý krok pred jeho realizáciou, dával odborné rady a odporúčania, kde si môžem uplatniť výrazné zľavy na nákup materiálu. Stačilo spomenúť pani Zubákovú, firmu KASO a prístup predajcov bol okamžite nadštandardný. Zabezpečil dovoz materiálu, odvoz odpadu ako aj čistotu na stavenisku. Žiadna sťažnosť susedov na neporiadok na chodbe. Materiál, ktorý nakupoval sám, mi vždy položku po položke vysvetlil – nič zbytočné, nič navyše. A ja som len s úžasom každý večer zisťovala, ako práce rýchlo pokračujú.
  Som pedant a s tak precíznou a odbornou prácou som sa ešte nestretla. Pán Zubák je odborník, svoju prácu dokonale ovláda a pracovníkov si dôkladne vyberá. Firmu KASO môžem jedine odporúčať.
 • Rastislav

  Dlhoročne spolupracujem s firmou KASO pre ich serioznosť a spolahlivosť. Či je to výmena dlažby alebo veľke prerabania poradia s výberom materialov . Poradia kde si vyberiete obklady ,dlažby. Čo sa týka prace, dodržiavaju dohodnute termíny. Nesľubuju čo sa nedá realne urobiť.Odporučam aj ostatným.
<<   1 · 2   >>
Tento web používa súbory cookie. Používaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií